خدمات پس از فروش اجاق گاز کن

خدمات پس از فروش اجاق گاز کن

نمایندگی تعمیرگاه مجاز اجاق گاز کن آماده ارائه خدمات تعمیرات اجاق گاز کن و تعمیر فرگاز کن با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان در تهران و کرج می باشد.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز کن و تعمیرات فرگاز کن سال های طولانی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند کن به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات را بر عهده گرفته و توانسته است در طی سال‌های کاری در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت نماید.

آریا سرویس با داشتن تخصصی ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران اجاق گاز و فرگاز کن در سرتاسر تهران و کرج توانسته است با فناوری روز دنیا سرویس و تعمیر اجاق گاز کن را در تمامی شعبات تعمیرگاه مجاز کن عهده‌دار گردد.

تمامی متخصصین و کارشناسانی که در تعمیرگاه‌ مجاز ما در تهران و کرج مشغول به کار هستند از خبره ترین افراد در این عرصه بوده که هرسال با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصول های جدید متناسب ترین افراد برای تعمیر اجاق گازکن و فرگاز کن شما خواهند بود.

خدمات پس از فروش اجاق گاز کن

 

خدمات پس از فروش

مهم ترین عامل در اعتماد از خرید و کیفیت یک محصول ، گارانتی و خدمات پس از فروش آن است .

بر اساس یکی از جدید ترین قوانین تصویب شده ی سازمان حمایت از مشتریان و مصرف کنندگان ، کلیه تولید کننده گان متعهد به ارائه گارانتی با حداقل ۱۸ ماه اعتبار می باشند .

 

مواردی که شامل استفاده از گارانتی اجاق گاز کن نمی باشد :

  1. نصب اجاق گاز توسط افراد غیر متخصص .
  2. حوادث احتمالی در زمان حمل و نقل کالا .
  3. نصب اجاق گاز در محیطی نامناسب .

جهت استفاده از خدمات پس از فروش اجاق گاز کن و یا تعمیر و سرویس اجاق گاز کن تنها کافیست با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کرده تا از مشاوره رایگان تعمیرکاران ما بهره مند بشوید.

شماره های تماس با نمایندگی آریا سرویس:

  • ۰۲۶-۳۴۷۲۳۴۰۱
  • ۰۹۱۲-۵۶۳۷۷۰۳
  • ۰۹۳۵-۴۳۴۳۷۲۹
این پست توصیه می شود

نظرات