نمایندگی اخوان در کرج

نمایندگی اخوان در کرج

گاز رومیزی اخوان ، از نظر شکل ظاهری به سه دسته:

  1. شیشه ای
  2. استیل
  3. شیشه استیل

تقسیم می شوند و هر کدام از زیبایی خاصی بهره مند می باشند.

گاز شیشه ای اخوان دارای دو رنگ مشکی و سفید هستند و از شیشه بسیار مرغوب و مستحکم در برابر حرارت ساخته شده می باشند.

این گاز رومیزی اگرچه نسبت به بقیه مدل ها آسیب پذیرتر هستند اما، از مقاومت زیادی در برابر اشیای سنگین برخوردار می باشند و هیچ گونه مشکلی را در زمان آشپزی به وجود نمی آورند.

گاز رومیزی تمام استیل اخوان، از مرغوب ترین و پردوام ترین اجاق گاز اخوان در این مجموعه می باشند و اصولا برای استفاده در خانه های پر جمعیت تر توصیه می شوند.

استیل به کار رفته در این گاز رومیزی بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد و طول عمر این محصولات بسیار زیاد هستند.

گاز شیشه استیل اخوان نیز، از دیگر تولید های محبوب و پر فروش به حساب می آیند که اصولا از سطحی شیشه ای همراه با لبه های استیل ساخته می شوند، و از استحکام بیشتری نسبت به مدل های تمام شیشه ای برخوردار هستند و استفاده از آن ها در تمامی خانه های مناسب و ایده آل می باشد.

 

نکات نگهداری از اجاق گاز رومیزی اخوان

نمایندگی اخوان در کرج

استفاده از گاز رومیزی در دهه گذشته رشد چشمگیری داشته و به فراخور تغییر در شکل و ماهیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه‌ رفته رفته گاز مبله و فردار جای خود را به گاز رومیزی داده است.

نگهداری از گاز صفحه‌‌ای به خاطر ظرافت در طراحی و تولید آن که منجر به تولید محصولی زیبا، مدرن کارآمد و همینطور کم حجم‌تر  می‌گردد، لذا از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار می باشد.

هر چند که خراب شدن اجاق گاز و نیاز آن ها به تعمیرات،امری اجتناب ناپذیر است اما در صورتی که مایل می باشید تعمیرات اجاق گاز خود را به تاخیر بیاندازید توصیه میکنم که حتما به نکاتی که گفته شده دقت نمایید:

 

  1. از وارد شدن هر گونه ضربه مستقیم به گاز رومیزی جدا خودداری کنید.
  2. از افتادن قابلمه و لوازم آشپزخانه در زمان آشپزی بر روی گاز رومیزی خودداری کنید و سعی کنید قابلمه‌ها را به آرامی بر روی سطح گاز قرار بدهید.
  3. ترجیحاً ۵ دقیقه قبل از هر گونه استفاده از گاز رومیزی هود خود را روشن کنید، این عمل باعث می‌شود از حرارت سطح گاز کاسته گردد.
  4. در گاز رومیزی شیشه‌‌ای ترجیحاً استفاده از قابلمه های با ظرفیت کمتر از ۱۵ نفر توصیه می‌شود.
  5. از سر رفتن و ریزش ناگهانی غذا و مایعات بر روی سطح گاز رومیزی جلوگیری نمایید.
این پست توصیه می شود

نظرات