تعمیر اجاق گاز بکو در کرج

چند نکته در مورد اجاق‌ گاز بکو

تعمیر اجاق گاز بکو در کرج

همانطور که میدانید اجاق‌گاز از مهم‌ترین وسایل در آشپزخانه منازل به شمار می‌رود و باید بیشتر از بقیه وسایل آشپزخانه در انتخاب آن دقت کنید تا مطابق شرایط آشپزخانه‌ شما مناسب‌ترین  اجاق گاز را انتخاب کنید.

آریا سرویس، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بکو آماده‌ی ارائه انواع خدمات در کرج می‌باشد.

آریاسرویس با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر ،سرویس و نصب اجاق گاز بکو با تکیه بر تعمیرکاران آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیرات اجاق گاز بکو را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

از مزیت های خدمات ما استفاده از قطعات اصلی بکو و ارائه ضمانت شش ماه تا یکساله خدمات انجام شده ما می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا  تعمیر اجاق گاز بکو با شماره‌های ما در آریا سرویس تماس بگیرید.

 

 

رعایت نکات فنی و ایمنی در استفاده از اجاق گاز تکنو

  1.  اجاق گاز را هرگز در مقابل پنجره قرار ندهید، چرا که با وزش باد ممکن است شعله خاموش شود و گاز همه جا را بگیرد.
  2.  استفاده از بست از مهم‌ترین نکته ها می باشد. شیلنگ گاز را باید به وسیله بست به سیستم لوله‌کشی و اجاق گاز محکم کنید تا گاز از  آن نشت نکند.
  3. اگر از لوله‌های فلزی استفاده نمی‌کنید، برای اجاق گاز خودتان، شیلنگ‌های فشار قوی بگیرید. طول شیلنگ هرگز نباید بیشتر از ۵/۱متر باشد.
  4.  حواستان باشد که اجاق گاز به تنهایی باید به یک شیر گاز وصل شود و از وصل کردن آن به شیر مصرفی مشترک با دیگر وسایل گاز سوز دیگر خودداری نمایید.
  5.  برای وسایل گازسوزی مانند اجاق گاز که ثابت هستند بهتر این است که از لوله‌های فلزی برای وصل‌شدن به سیستم لوله‌کشی استفاده نمایید.
  6.  شیر گاز ورودی به اجاق گاز باید در نزدیکی اجاق گاز باشد تا در مواقع مورد نیاز با بستن شیر، از ورود گاز به اجاق جلوگیری کنید.
  7.  اگر اجاق گاز شما بدون شمعک است، ابتدا کبریت را روشن کرده و بعد اقدام به باز کردن شیر گاز کنید؛ چرا‌که در فاصله باز شدن گاز تا روشن‌شدن کبریت، گاز فضای اندکی را دربر می‌گیرد و یک انفجار کوچک رخ می‌دهد که می‌تواند خطرساز باشد.
  8.  در هنگام پختن غذا حواستان باشد که غذا سر نرود، چرا که با سررفتن غذا،شعله ممکن است خاموش شود و گاز فضای خانه را در بر بگیرد.
  9. اگر هم غذا سر رفت، سریعا شیر گاز را ببندید و اجاق گاز را کاملا تمیز نمایید.
این پست توصیه می شود

نظرات