اجاق گاز صفحه ای یا رومیزی و تعمیرات تخصصی اجاق گاز

آریا سرویس با کادر متخصص و فنی خود در زمینه تعمیرات کاملا تخصصی گاز ، فر و هود در تهران و کرج – سعی بر این دارد تا با ارائه بهترین خدمات در این زمینه و تعمیرات گاز و هود و فر شما را یاری رساند .امیدواریم این مقاله بتواند به شما در انتخاب بهترین اجاق گازی که در نظر دارید- کمک کند.

اجاق گاز صفحه ای یا رومیزی

تعمیرات تخصصی اجاق گاز

اجاق گازها از مهمترین و اصلی ترین وسایل یک آشپزخانه هستند. با پیشرفت تکنولوژی که ما هر روزه شاهد آن هستیم تأثیر آن را روی تمامی جنبه های زندگی می بینیم . و ما در بازار هر روزه شاهد اجاق گازها با مدلها و کارایی های متنوع هستیم که مطابق با سبک زندگی امروزه تغییرات زیادی کرده اند و بدلیل کوچک شدن فضای خانه های امروزی و آشپزخانه ها سایز و حجم اجاق گازها نیز بسیار تغییر کرده و اجاق گازهای رومیزی نیز یکی از همین تغییرات سبک زندگی امروزه می باشد. و حتی شکل ظاهری این نوع گازها نیز روز به روز تغییر می کنداجاق گازهای صفحه ای هستیم تا جاییکه فرم و شکل اجاق گازهای امروزی از فرم مستطیل همیشگی خارج شده و به سمت اشکال هندسی چند ضلعی و حتی دایره و نیم دایره رفته است.

اجاق گازهای مدرن امروزی اغلب بنام اجاق گازهای صفحه ای یا توکار معروفند که در اشکال و طرحهای متنوع و از جنس های متفاوت در بازار دیده می شوند. از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه است و اجاق گاز از لوازم ضروری با این مقاله با ما همراه باشید . امیدواریم که بتوانیم کمک هر چند اندک در ارائه اطلاعات در زمینه گاز و هود و فر

داشته باشیم.

اجاق گازهای رومیزی و صفحه همانطور که گفتیم حجم اندکی از فضای آشپزخانه را اشغال می کند . و برای آشپزخانه های امروزی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسب اند. البته علاوه بر این مزیت از نظر ظاهر ، زیبایی و لوکس بودن نیز بسیار مورد استقبال خانواده ها قرار می گیرند.

flat-gas-2

مدل های متنوع اجاق گاز رو میزی

تعمیرات تخصصی اجاق گاز

اجاق گازهای رومیزی همانطور که از اسم آنها پیداست، روی قسمتی از اشپزخانه مثل میزهای مخصوص یا کابینت ها نصب شده و قابل جابجایی نیستند.تعمیرات تخصصی اجاق گاز

این مدل گازها تعداد شعله هایشان می تواند از یک شعله تا ۶ شعله باشد. اکثر گازهای رومیزی گازسوز هستند .البته مدلهای برقی گازهای رومیزی نیز بسیار متنوع می باشد که دارای صفحه های لمسی و دیجیتال بود و توسط چند شرکت خارجی و داخلی تولید می شوند که شیک و زیبا هستند و نمای بسیار شیک و لوکسی به دکوراسیون آشپزخانه می بخشند.

انتخاب درست یک اجاق گاز بستگی به فضایی که شما دوست دارید در آن آشپزی کنید دارد. زیرا اکثر مامعمولا زمان زیادی را در آشپزخانه صرف می‌کنیم بنابراین انتخاب درست یک اجاق گاز برای خانه اهمیت بسیاری دارد.

از نکات مهم دیگری که باید برای انتخاب هر نوع اجاق گاز به آن توجه داشته باشیم ، نوع سوختی است که در اختیار دارید، اگر به سوخت گاز طبیعی یا گاز مایع دسترسی دارید از انواع اجاق‌های گازی را می‌توانید انتخاب کنید و اگر دسترسی شما به برق آسان تر است  اجاق گازهای برقی گزینه بسیار مناسبی هستند.

اجاق‌های گازی از انواع اجاق‌های برقی قیمت دارای قیمت مناسب تری هستند. درکل اجاق گازها با دو نوع گاز طبیعی و LPG (گاز مایع) کار می‌کنند. اجاق گازهایی که با گاز طبیعی کار می‌کنند از نوعی که با گاز مایع کار می‌کنند متداول تر می باشند.

نکته بسیار مهم برای نصب تمامی اجاق گازها در تمامی نوع و مدلها این است که حتماَ توسط متخصص و نماینده شرکت فروشنده اجاق گاز اقدام به نصب آن فرمایید. البته تمامی وسایل و لوازمی که خریداری می نمایید برای کارکرد مؤثر و ایمن حتما می بایست استاندارد باشند.

نکاتی در مورد شعله اجاق گازها

تعمیرات تخصصی اجاق گاز

برای تمییز نمودن شعله‌های اجاق گاز – شعله گازهای برقی نسبت به شعله‌های گازهای چدنی یا صفحات الکتریکی به نسبت راحت تر پاک می شوند البته در مورد  گازها با صفحه‌های سرامیکی یا چدنی به راحتی شعله گاز را اطراف ظرف پخت غذا پخش می‌کنند.

تعمیر اجاق گاز، آریا سرویس تخصصی ترین خدمات را در جهت تعمیرات فر ، گاز و هود با کادر مجرب و فنی در تهران و کرج ارائه می دهد . امیدوار است بتواند شما عزیزان را در انتخاب مناسب این محصولات  و ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی هود ، گاز و فر یاری رساند.

این پست توصیه می شود

نظرات