برند اخوان

 در تعمیر گاز

برند اخوان

برند اخوان توسط محسن اخوان جم در سال 1348 با هدف تولید لوازم توکار آشپزخانه به تاسیس رسیده است برند اخوان امروزه به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در کشور شناخته می‌شود. محصولات اخوان از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده است و شامل انواع سینک ظرفشویی، انواع فر توکار و مدل‌های متفاوت هود آشپزخانه است. علاوه بر کیفیت بالای محصولات اخوان، ارائه خدمات ویژه به مشتریان باعث جلب رضایت مشتریان شده می باشد.

معرفی انواع محصولات اخوان

برند اخوان با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه تولید لوازم آشپزخانه قادر بوده است بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و مطابق سلیقه افراد وارد بازار نماید .در کل محصولات اخوان شامل 4 گروه زیر می باشند:

سینک ظرفشویی اخوان

برند اخوان با تولید بیش از 500 مدل سینک ظرفشویی همواره بزرگترین تولید کننده سینک در خاورمیانه می باشد. سینک‌های ظرفشویی به دو دسته سینک‌های روکار و توکار تقسیم می‌گردند که شرکت اخوان با بهره گیری از بهترین متریال و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌گردد.

گاز رومیزی اخوان

برای اجاق گازها گازهای رومیزی امروزه جایگزین مناسبی می باشند، زیرا فضای کمتری اشغال می‌کنند و زیبایی خاصی به فضای آشپزخانه می‌بخشند. گازهای رومیزی اخوان از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشند و در انواع متفاوتی تولید و عرضه می‌گردند: اجاق‌های گازی، اجاق‌های برقی، اجاق‌های اینداکشن، اجاق‌های دارای فن روبه پایین، اجاق‌هایی با صفحه شیشه‌ای، اجاق‌هایی با صفحه پیچکی.

هود آشپزخانه اخوان

هودهای توکار اخوان در دو نوع هودهای داکتی و بدون داکت وارد بازار می‌شوند که هر یک از آنها کاربرد خاصی دارد. از هودهای داکتی برای منازلی که لوله تخلیه دارند، مورد استفاده قرار می دهند انواع هودهای بدون داکت نیز در آپارتمان‌ها کاربرد دارند.

فر توکار اخوان

فر توکار اخوان در انواع مدل‌های فر گازی، فر برقی و فر توکار گاز و برق تولید و عرضه می‌گردد. فر توکار برقی متداول ترین نوع فرهای توکار می باشد و با حرارتی که از بالا و پایین ساطع می‌شود غذا پخته خواهد گردید. فر توکار گاز و برق از پیشرفته ترین محصولات اخوان می باشد که حرارت بالا از طریق برق حرارت پایین فر از گاز تامین می‌گردد. قیمت محصولات اخوان در مقایسه با کیفیت آنها و تنوع بالایی که دارند بسیار مقرون به صرفه می باشند.

طراحی سایت در کرج

شما میتوانید برای تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان در تهران با ارکوسرویس در ارتباط باشید.

شما میتوانید تعمیر هود کن و تعمیر هود اخوان و تعمیر هود داتیس خود را به ما بسپارید.

اریا سرویس علاوه برتعمیر گاز کن در تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس تخصص دارد و همچنین ساکنان تهران می توانند در تعمیر گاز کن هم بهره مند شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

برند کنبرند داتیس