گاز اخوان

 در تعمیر اجاق گاز

گاز اخوان

اخوان یکی از برند های با کیفیت ایرانی می باشد که د این سال ها بسیر طرفدار پیدا کرده است. برند اخوان تلاش کرده است با افزودن امکانات روز به اجاق گازهای خود، رضایت خاطر مشتریان را فراهم کند.

از لوازم ضروری اشپزخانه گاز می باشد که در میان وسایل آشپزخانه از بیشترین کارایی برخوردار است. با وجود اینکه مدل های مختلف گاز طراحی و به تولید رسیده اند؛ اما میزان خرید اجاق گاز هنوز هم نسبت به مدل های توکار و رومیزی بیشتر است.

ی سری از افراد هستند ترجیحشان این است که اجاق گاز و فر گاز در کنار هم باشند تا استفاده راحت تری داشته باشند. در این شرایط این برند در راستای پوشش سلیقه تمامی افراد اقدام به تولید اجاق گاز مبله اخوان نموده می باشد.

سر شعله های اجاق گاز اخوان

اجاق گاز اخوان دارای 5 سر شعله می باشد که 4 سر شعله آن به صورت معمولی کار شده است و 1 سر شعله آن به صورت سه حلقه ای می باشد.

از شعله های معمولی برای پخت و پزهای معمولی مورد استفاده قرار می دهند اما شعله سه حلقه ای به عنوان پلوپز مورد استفاده واقع می گردد. هر شعله آن  یک فندک دارد که به راحتی می توان آن را روشن کرد.

با استفاده از این گاز 5 شعله می توان به صورت همزمان چند نوع غذا را به اسانی طبخ کرد. بنابراین گاز 5 شعله  انتخاب خوبی برای خانواده های پر جمعیت است.

مزایا و معایب اجاق گاز اخوان

تکنولوژی Easy self clean یکی از مزایای ویژه این برند گاز، می باشد. با استفاده از این تکنولوژی تمیز کردن لکه ها و چربی های سرسخت به سادگی انجام می گردد. به عبارت دیگر فضای داخلی فر به طور خودکار تمیز می شود.

یکی دیگر از مزایای گاز اخوان، مصرف بهینه انرژی آن است. بیشتر این نوع برند گاز دارای برچسب انرژی A هستند. به همین دلیل با استفاده از این اجاق گاز دیگر شاهد مبالغ بالای قبوض نخواهید بود.

علاوه بر این، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش برند اخوان قادر است سبب جلب رضایت افراد شود. در خصوص معایب این برند باید به این موضوع اشاره کرد که در میان اجاق گازهای این برند تنوع محصول دیده نمی شود.

نکته دیگر، تعمیرات گران قیمت گاز اخوان می باشد که قادر است به عنوان یک مورد منفی در این برند به حساب بیاید.

شما میتوانید برای تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان در کرج با اریاسرویس در ارتباط باشید.

همچنین میتوانید تعمیر هود کن و تعمیر هود اخوان و تعمیر هود داتیس خود را به ما بسپارید.

اگر ساکن تهران می باشید فقط کافی است با آرکو سرویس تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

گاز کنگاز داتیس