نمایندگی گاز داتیس

 در تعمیر اجاق گاز, تعمیر گاز

نمایندگی گاز داتیس

نمایندگی گاز داتیس Datees ، انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر اجاق گاز داتیس حائز اهمیت می باشد پس بهتر است برای تعمیر اجاق گاز داتیس از تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز داتیس یاری بگیریم. البته وقتی اجاق گاز داتیس شما داری ضمانت‌نامه معتبر باشد، استفاده از خدمات پس از فروش داتیس الزامی خواهد بود. پشتیبان سرویس کلیه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیر تخصصی اجاق گاز داتیس را در محل شما و به صورت فوری در شهر تهران ارائه می‌دهد. همه تکنسین‌های ما برای تعمیرات اجاق گاز داتیس آموزش دیده و حداقل ۱۰ سال سابقه دارند. ما با تعمیر قطعات معیوب هزینه‌ی تعمیرات را به حداقل می‌رسانیم با ارائه ضمانت ۶ ماهه، کار خود را تضمین می‌کنیم. همکاران ما آماده پاسخگویی به درخواست‌های شما می‌باشند.

اجاق گاز داتیس:

اجاق گاز های داتیس جز بهترین و اولین برند ایرانی از لحاظ کیفیت و نوآوری در محصولات می باشند که دارای 24 ماه گارانتی ضمانت و 121 ماه خدمات پس از فروش هستند. اجاق گازهای داتیس در دو مدل رومیزی استیل و شیشه ای با دو رنگ مشکی و سفید در بازار عرضه می گردند.

2-فر داتیس: فر های داتیس یکی از بروزترین فرها در بازار ایران می باشند. تمام قطعات فرها وارداتی و از کشور ترکیه است. فر داتیس دارای 20 مدل مختلف با تکنولوژی برق و فرهای برق و گاز ارائه می گردد. این فرها مجهز به فن کانوکشن جهت پخت یکنواخت غذا، جوجه گردان، تایمر مکانیکی، برنامه پخت غذا و چندین امکانات دیگر می باشند.

3- هود داتیس:

تمام هود های داتیس موتور فلزی و شیشه های سکوریت می باشند. از جمله هودهای داتیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هود مورب داتیس
  • هود مخفی فالکن داتیس
  • هود داتیس مدل شومینه ای

تمام هودهای داتیس در دو رنگ مشکی و سفید در نمایندگی داتیس در تهران موجود می باشند

شما میتوانید برای تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان در کرج با اریاسرویس در ارتباط باشید.

همچنین میتوانید تعمیر هود کن و تعمیر هود اخوان و تعمیر هود داتیس خود را به ما بسپارید.

اگر ساکن تهران می باشید فقط کافی است با آرکو سرویس تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نمایندگی گاز داتیسنمایندگی هود کن