هود کن

 در تعمیر اجاق گاز, تعمیر گاز

هود کن

هود کن ساخت کجاست؟

سوالی که ذهن بسیاری از افرادی که به دنبال بررسی کیفیت هود کن می باشند را امکان دارد درگیر کرده باشد، این است که هودهای کن ساخت کدام کشور است؟

برند کن برخلاف بسیاری از برندهای تولید کننده لوازم خانگی داخلی با استفاده از تکنولوژی های جدید که با مونتاز قطعات خارجی به تولید محصولات خود می پردازند، از صفر تا صد زیر نظر متخصصین ایرانی و توسط محصولات و قطعات داخلی ساخته می شود و در موارد بسیار اندکی از قطعات خارجی مورد استفاده قرار داده می شود که هودهای کن نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد از این رو می توان کیفیت هود را در سطح بالایی قرار داد.

هود کن با محصولات کدام برندها در حال رقابت می باشند؟

از ساده ترین روش ها برای بررسی کیفیت هودهای کن بررسی این موضوع می باشد که هود با محصولات کدام برندها در حالت رقابت است.

  • از رقبای داخلی هود کن می توان به برندهای استیل البرز و بیمکث اشاره کرد و از رقبای خارجی هو می توان به برندهای ویلسون و زانوسی اشاره نماید.
  • برندهای ایرانی تولید هود آشپزخانه در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته اند و امروزه به یکی از جدی ترین رقبای برندهای خارجی تبدیل شده اند.

مشخصات فنی هود کن

در مورد مشخصات فنی هود می توان به موارد زیر اشاره نماید.

جنس بدنه هود

اگر جنس هود استیل باشد از ورق استیل بدون رنگ برای ساخت آن مورد استفاده قرار داده میشود. هودهای کن سفید و مشکی نیز از ورق فولاد رنگ زده استفاده می گردد.

موتور هود

در مدل های قدیمی هود از دو موتور ساده استفاده میشد. مدل های جدید هودهای کن با استفاده از موتور توربو دارای قدرت مکش بیشتری هستند.

فیلتر هود

فیلتر هود کن به صورت آلومینیومی و قابل شستشو است. مدل های قدیمی این شرکت از فیلتر الیافی مورد استفاده قرار می دهند که پس از کثیف شدن باید تعویض شود.

شما میتوانید برای تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان در کرج با اریاسرویس در ارتباط باشید.

همچنین میتوانید تعمیر هود کن و تعمیر هود اخوان و تعمیر هود داتیس خود را به ما بسپارید.

اگر ساکن تهران می باشید فقط کافی است با آرکو سرویس تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

اجاق گاز داتیسهود اخوان