تعمیرفرکن درکرج

تعمیر فرکن درکرج:

شاید برایتان پیش آمده باشد که در هرزمانی در طول روز فر کن برقی شما دچار ایراد شود،و نگران اتفاق پیش آمده شویدو بدتراز آن اسیرافرادسودجویی شوید که باسالم بودن قطعات فررشما که نیازی به تعویض یا تعمیر طولانی مدت آن نباشد وقت شما را میگیرند وهزینه های گزافی روی دستتان می گذارند.برای تعمیرفرکن درکرج باما درتماس باشید.

 

فرکن

فرکن

تعمیر فر کن درتمامی نقاط کرج گلشهر ،محمدشهر،عظیمیه،گوهردشت،مهرشهر،جهانشروفردیس و…

برای تعمیر یانصب فر کن خود بایکی ار شماره های زیرتماس بگیرید.

 

۰۲۶-۳۴۷۲۳۴۰۱

۰۲۶۳۳۴۱۱۶۹۰

۰۹۱۲-۵۶۳۷۷۰۳

 

 

آریاسرویس در تمام روزهای هفته و در۲۴ساعت شبانه روز پاسخگوی نیازهای شماست البته که دراین روزهای خفقان کرونا برای تعمیر فرکن در کرج ما با رعایت کردن تمام پروتکل های بهداشتی درخدمت شماهستیم.اعتماد شما فخرکسب و کارماست.

در این مقاله به توضیحات تکیمیلی درباره تعمیر و نصب فرکن در کرج می پردازیم.

نصب فرکن در کرج،تعمیرفرکن درکرج:

فرهای برقی به دلیل برقی بودنشان ممکن است هنگام نصب کمی پیچیده و سخت بنظربیایند امااصلا اینطور نیست فقط کافیست دوشاخه را درون پریز قراردهید.امااگر بار اولتان است حتماازمتخصص کمک بگیرید آریا سرویس درخدمت شماست.متخصصان ما باتجربه کارامدی که دارند طریقه استفاده از فرکن را دراختیار شما قرار می دهند و در۲۴ ساعت شبانه روز در ۷روز هفته پاسخگوی شماهستند.

 

سرویس فرکن درکرج،تعمیرفرکن درکرج:

فربرقی شما باید سالی یک بار توسط متخصص سرویس شود تا هم از مشکلات ریز احتمالی که برای شما قایل لمس نیست جلوگیری شود و هم باعث بهبود در عملکرد فرشما و در نتیجه پخت بهتر غذاها شده و همچنین باعث افزایش عمر فر شما می شود.

باید موقع اتصال اجاق گاز به برق به مسائل ایمنی زیر توجه کنیدتیم آریاسرویس، تعمیرفرکن درکرج پاسخگوی نیاز شماست :

به منظور افزایش ضریب ایمنی در اجاق گاز شما برایتعمیر فرکن درکرجاز کابلهای دارای سیم ارت استفاده شده است  لذا دو شاخه باید بوسیله پریز به ارت ساختمان متصل شود .

اجاق گاز را با استفاده از دو شاخه به مدار الکتریکی ساختمان متصل نمائید . ( توصیه می شود جهت جلوگیری از تاثیرات نوسان برق از محافظ استفاده کنید )برای پیشگیری ازخطرات احتمالی و هرگونه سوال باتیم آریاسرویس  تعمیر فرکن درکرج درارتباط باشید.

اگر مجبور به تعویض سیم برق شدید حتما به نکات زیر توجه داشته باشید:
کابل باید دارای سه رشته برای اتصال فاز ، نول و ارت باشد .
مقطع هر سیم نباید کمتر از ۰/۷۵ میلیمتر مربع باشد .
 حداقل مقاومت حرارتی سیم دوشاخه باید ۹۰ درجه سانتی گراد باشد .
ممنون ازتوجه شما.

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

نظرات