تعمیر هود درسا

شرکت آریا سرویس یکی از با تجربه ترین و ماهرترین شرکتها در زمینه تعمیر،تعویض و سرویس انواع برند هود،اجاق گاز و فر می باشد

که می توان  اینجا به تعمیر هود درسا اشاره کرد.

تعمیر هود درسا توسط شرکت آریا سرویس به دو روش امکان پذیر است.
اول: برای تعمیر هود درسا ابتدا اگر مشکل جزیی بود فقط لازم است با شرکت تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.
دوم: اگر مشکل جدی باشد و نیاز به تعمیرکار داشته باشید با شرکت آریا سرویس در تماس باشید.
تا در کوتاه ترین زمان ممکن با اعزام نیروی کار ماهر و کار آمد به رفع و عیب یابی هود آشپزخانه شما بپردازند.

شرایط گارانتی هود درسا توسط شرکت آریا سرویس به این شکل است.
شرکت آریا سرویس قطعه تعمیر شده را جهت تعمیر هود درسا شما  به مدت ۱۲ الی ۱۸ ماه گارانتی می نماید و با ارائه فاکتور شرکت این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که در طول مدت گارانتی اگر دوباره مشکلی در تعمیر دستگاه پیش بیاید و مشکل از طرف خدمات شرکت باشد شرکت موظف می باشد طبق تعهدی به صورت رایگان بدون هیچ هزینه ای قطعه هود تعمیر شده را دوبار سرویس کند.

تعمیر هود درسا

راه های تمیز کردن هود درسا:

۱- استفاده از پودر ماشین لباس شویی هم کارآمد است. برخی پودرهای مخصوص شست و شوی لباس با ماشین، موادی دارند که چربی را راحت‌تر در خود حل کرده، کار شما را آسان می‌کنند.

۲ – موادی به نام تترا نیز موجود است که برای پاک کردن شیشه یا بدنه استیل هود کارآمد است. فقط باید یادتان بماند که از این مواد برای هودهایی با بدنه پلاستیکی استفاده نکنید.

به خاطر بسپارید هودهای آشپزخانه معمولا دو نوع فیلتر دارند: الیاف و فلزی. طبق توصیه اغلب هودسازان، هر چند‌گاه فیلتر الیافی هود را نیز باید تعویض کرد. این الیاف معمولا از جنسی شبیه به پنبه مصنوعی هستند و شستن آن‌ها از آنجا که باعث تغییر شکل و در نتیجه از دست دادن خاصیتشان می‌شود کاری بی حاصل است و حتما باید تعویض شوند.

چرا تعمیر هود درسا را به  آریا سرویس بسپاریم؟

  1. تعهد
  2. تخصص
  3. تجربه
  4. زمان
  5. ضمانت
  6. راهنمایی
  7. پرداخت آسان و امن

برای تماس با شرکت آریا سرویس در خصوص تعمیر هود درسا می توانید از راه های زیر استفاده کنید.

نمایندگی کرج-خیابان زمانی

۰۲۶-۳۴۷۲۳۴۰۱

نمایندگی غرب تهران-بلوار فردوس-بهار جنوبی

۰۲۱-۴۴۳۵۲۷۱۶

 نمایندگی شرق تهران-تهران نو-خیابان دماوند

۰۲۱-۴۴۳۵۲۷۱۶

ariyaservice1@gmail.com

   کارکرد درست و صحیح از هود درسا:

بیشتر مواقع دیده اید که هنگام تعمیر هود درسا، به دلیل  استفاده نکردن صحیح از هود آشپزخانه آنقدر در دور موتور هود چربی جمع شده که موتور را از کارافتاده به طوریکه باید موتور حتماً باید عوض شود. بنابراین کارکرد روزانه حداقل ۲۰ دقیقه در دو دوره ی ۱۰دقیقه ای انجام شود،حتی اگر آشپزی هم ندارید فراموش نشود تا سبب چربی گیری هود نشود.

هنگامی که در حال آشپزی هستید و بیش از سه شعله از گاز رومیزی  استفاده می کنید بهتر است در هود باز بماند تا مکش قوی تری داشته باشد. البته این مورد مختص هودهای اریب یا شیب دار است.

 

 

این پست توصیه می شود

نظرات