نمایندگی هود داتیس کرج

 در تعمیر اجاق گاز, تعمیر گاز

نمایندگی هود داتیس کرج

نمایندگی هود داتیس کرج

بررسی برند داتیس امروزه در عرصه تجهیزات آشپزخانه برندهای ایرانی ای وجود دارد که از هر لحاظ چه زیبایی و چه کیفیت قابل مقایسه و حتی قابل رقابت با محصولات خارجی هستند یکی از این برندهای شناخته شده و پرطرفدار برند داتیس می باشد. که علاوه بر زیبایی در طراحی و کیفیت بالای قطعات دارای خدمات پس از فروش بسیار قوی و پاسخگو می باشد . جمع همه ی این عوامل سبب شده که این برند جایگاه برجسته ای بین تمام برندهای داخلی پیدا نماید.

آشنایی با انواع هودهای داتیس

۱. هودهای شومینه‌ای داتیس

به‌طور کلی هود آشپزخانه شومینه‌ای داتیس به علت اینکه صفحه مکش هود کاملاً روی اجاق گاز قرار می‌گیرد، بهترین نوع مکش را در میان انواع هودهای شرکت داتیس دارا است. این نوع هود شومینه‌ای یا فلت T شکل بوده و از نظر میزان صدا در دسته کم صدا می‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که این ویژگی ناشی از موتور هود بوده و بسته به نوع هود صدای خروجی آن نیز متفاوت خواهد شد. هود شومینه‌ای داتیس در طرح‌های شیشه‌ای و استیل تولید می‌ گردید و مجهز به موتور دارای سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد)، فیلتر آلومینیومی قابل شستشو و همچنین سیستم تشخیص زمان شستشو و تعویض فیلتر می‌باشد. لازم به ذکر است که کنترل قسمت‌های هود بسته به مدل آن از طریق ریموت کنترل، صفحه لمسی و یا دکمه مکانیکی ممکن است. همچنین روشنایی هود شومینه‌ای داتیس از طریق لامپ هالوژن و یا ال ای دی است.
مشخصه‌های مهم هود شومینه‌ای داتیس:
دارای سیستم محافظ حرارتی
فیلتر آلومینیومی قابل شستشو
دارای سیستم تشخیص زمان شستشو و تعویض فیلتر
مجهز به لامپ هالوژن و یا ال ای دی
مجهز به سیستم اشاره دست جهت روشن و خاموش کردن هود

۲. هودهای مورب داتیس

هود مورب داتیس یکی از انواع هودهای داتیس می باشد که با زاویه ۴۵ درجه نسبت به صفحه گاز قرار می‌گیرد، هودهای ۴۵ درجه به علت اینکه کاملاً بالای اجاق گاز قرار نمی‌گیرند امکان دارد کمی از بو را پخش نمایند اما بسیاری از افراد به خاطر ظاهر زیبا و متفاوت با هودهای قدیمی این دسته را انتخاب می‌کنند.
البته جالب است اگاه می باشید که در هودهایی با موتورهای قوی این نکته صادق نمی باشد یعنی تفاوتی بین مکش هود آشپزخانه مورب و شومینه‌ای وجود ندارد. در باب میزان صدای هود مورب نیز باید اذعان نمود که این نوع از هودها همچون هود آشپزخانه شومینه‌ای بسته به موتور آن دارای میزان صدای متفاوتی می‌باشد. هود مورب داتیس در طرح‌های شیشه‌ای، استیل و شیشه به همراه استیل به تولید می رسد. این نوع هود نیز مانند مدل شومینه‌ای مجهز به موتور دارای سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) و فیلتر آلومینیومی قابل شستشو و سیستم تشخیص زمان شستشو و تعویض فیلتر است همچنین کنترل قسمت‌های مختلف هود بسته به مدل آن از طریق ریموت کنترل، صفحه لمسی و یا دکمه مکانیکی ممکن است و روشنایی هود از طریق لامپ هالوژن و یا ال ای دی (LED) است.

شما میتوانید تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس خود را در تهران به ارکو سرویس بسپارید.

تعمیر هود داتیس تعمیر هود اخوان و تعمیر هود کن از جمله تخصصات ارکوسرویس می باشد.

اریاسرویس در کرج علاوه بر تعمیر گاز داتیس در تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز کن و همچنین تعمیر هود کن و تعمیر هود داتیس و تعمیر هود اخوان تخصص دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نمایندگی هود اخوانگاز کن