اجاق گاز داتیس

 در تعمیر اجاق گاز, تعمیر گاز

اجاق گاز داتیس

اجاق گاز داتیس

تاریخچه کارخانه داتیس

داتیس در زمینه طراحی و ساخت و محصولات اشپزخانه به عنوان یک برند معتبر سالها می باشد که فعالیت دارند و در منطقه صنعتی ایوانکی واقع در ۵۵ کیلومتری شرق تهران بنا شده است و بیش از ۱۶ هزار متر مربع دارای مساحت است .این کارخانه فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۸۷ شروع کرده و در همین مدت کم توانسته است بالغ بر ۱۲۰ مدل مختلف هود، سینک، اجاق و فر توکار را روانه بازار نماید. لازم به ذکر است همین تنوع بالا در محصولات تولیدی به علاوه قیمت مناسب این کالاها می باشد که توانسته این برند را در طی یک دهه فعالیت خود به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان داخلی بدل سازد.
محصولات داتیس ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد که به دست توانمند جوانان این مرز بوم با بهترین کارشناسان و کارگران ساخته می گردد.

 

 

کیفیت قطعات اجاق گاز داتیس

کیفیت قطعات محصولی که شما تهیه میکنید بسیار حائز می باشد که داتیس با سر شعله های حرارتی ساباف و بوبین شیر اسپانیایی در بحث حرارت دارای بالاترین حرارت می باشد و باید به شما گفته شود که اصلا این موضوع که حرارت اجاقهای داتیس کم می باشد یا ضعیف می باشد را نپذیرید همچنین کیفیت فندک این اجاق گازها بسیار زیاد می باشد و مانند نمونه ها و مشابه های داخلی نمی باشد داتیس با تغییراتی خاص و بالا بردن کیفیت سنگ آتش فندک مثل بسیاری از اجاق گازهای تولید داخل نیاز به زمان زیادی برای روشن شدن ندارد یا اینکه بعد از مدتی از بین نمیرود و خراب نمیشود و دارای عمری طولانی می باشد.
ترموکوپل اجاق گازهای داتیس ترموکوپل های فوق سریع می باشد که در اجاقهای گاز داتیس مورد استفاده قرار داده شده است که به محض هرگونه اتفاق که سبب خاموش شدن شعله بگردد در کمتر از یک ثانیه گاز را قطع مینماید

شما میتوانید برای تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان در کرج با اریاسرویس در ارتباط باشید.

همچنین میتوانید تعمیر هود کن و تعمیر هود اخوان و تعمیر هود داتیس خود را به ما بسپارید.

اگر ساکن تهران می باشید فقط کافی است با آرکو سرویس تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

برند کنهود کن