در تعمیر اجاق گاز, تعمیر هود, تعمیر هود

تعمیر هود بیمکث در کرج

تعمیر هود بیمکث در کرج

هود مورب بیمکث مدل B2032 U - تجهیزات امین نمایندگی اخوان شیراز خانه اخوان شیراز

بیمکث یکی از معروفترین برندهای موجود در ایران می‌باشد که در زمینه تولید لوازم خانه و آشپزخانه فعالیت چشمگیری دارد. بیمکث با بیش از نیم قرن فعالیت در این زمینه توانسته است جوایز زیادی به دست آورد.

در این مقاله میخواهیم در مورد ویژگی های مرکز تعمیر هود بیمکث اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا قادر باشید با آن بیشتر آشنا شوید و از نوع خدمات ارائه شده در این مرکز مطلع گردید.
ما تکنسین های خود را از بین افراد با مهارت و تجربه در تعمیر هود بیمکث  انتخاب کرده ایم.
جدا از این موارد، برای آگاهی بیشتر افراد از قطعات و اجزای مورد استفاده در ساخت هود، دوره های فشرده ای برای آشنایی آنها با زیر و بم کار تدارک دیده شده می باشد.
شما قادر هستید با تعمیرگاه مجاز تماس گرفته و از خدمات آن را مورد استفاه قرار دهید.
تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و دستگاه معیوب را تعمیر می کنند.

راهنمای عیب یابی و تعمیر هود بیمکث در کرج توسط  آریاسرویس

عیب یابی و تعمیرات هود بیمکث توسط تعمیرکار نمایندگی، مشکلات رایج این دستگاه را آشکار کرده تا  کاربران با دانستن این مشکلات و راه حل های آن قادر باشند بدون استفاده از خدمات تعمیرکار هود را در منزل تعمیر نمایند.در صورت رفع نشدن مشکل و نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

هود روشن نمی شود، چگونه اقدام به تعمیرات هود بیمکث کنیم؟

 • احتمالا یکی از قسمت های دستگاه سوخته می باشد.
 • ممکن است موتور سوخته باشد.
 • اتصال برخی از قطعات نیز منجر به این مشکل می گردد.

صدای عجیب موتور هود بیمکث

 • باید فن دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 •  باید تیغه های آن را چک نمایید تا از شکسته نشدن آنها اطمینان حاصل کنید.
 • موتور امکان دارد مشکل داشته باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

دکمه های صفحه نمایش سنسورهای بورد و دما هود بیمکث دچار مشکل شده اند؟ 

در صورت داشتن این مشکل موارد زیر را برای تعمیرات به کار گیرید:

 • برد و سیم کشی دستگاه شما  نیاز به باز بینی دارد.

علت یکسره کار کردن هود آشپزخانه چیست؟

خاموش نشدن هود و یکسره کار کردن آن دلایل مختلفی دارد از جمله:

 1. خراب شدن دکمه روشن و خاموش که در این صورت باید این دکمه تعویض شود.
 2. آسیب دیدن برد الکترونیکی دستگاه یا قطع ارتباط بین برد اصلی و برد کنترلی که باید ارتباط را مجددا برقرار کرد .
 3. آسیب دیدن تاچ پد هود لمسی در این صورت باید نسبت به تعویض و تعمیر آن اقدام کرد.

علت مکش ضعیف هود ؟

مکش ضعیف هود (هود آشپزخانه) می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. در زیر برخی از دلایل محتمل برای مکش ضعیف هود را بررسی می‌کنیم:

 1. فیلترهای آلوده: فیلترهای هود آشپزخانه ممکن است با زمان آلوده شده و بسته شوند. این مواد آلوده شامل چربی، روغن و ذرات دیگر است که در طول زمان روی فیلترها انباشته می‌شوند و می‌توانند مکش هوا را محدود کنند. بنابراین، تمیز کردن و تعویض منظم فیلترها می‌تواند بهبود مکش هود را ایجاد کند.
 2. لوله‌ها و مسیرهای هوا: وجود موانع در لوله‌ها و مسیرهای هوا می‌تواند باعث محدود شدن جریان هوا و کاهش مکش هود شود. شکل‌دادن نامناسب لوله‌ها، انحناها، توده‌های زباله، ترک‌ها و نشتی‌ها می‌توانند از جریان هوا ممانعت کنند. بررسی و تمیز کردن لوله‌ها و مسیرهای هوا می‌تواند بهبود مکش را به همراه داشته باشد.
 3. قدرت مکش هود: هود آشپزخانه ممکن است از ابتدا قدرت مکش ضعیفی داشته باشد. این می‌تواند به دلیل طراحی نامناسب هود، انتخاب هود نامناسب برای محیط آشپزخانه شما یا عدم تنظیم صحیح پارامترهای مکش باشد. در این صورت، احتمالاً نیاز به تعویض هود با مدلی با قدرت مکش بیشتر یا تنظیم صحیح پارامترهای مکش هود وجود دارد.
 4. نقص فن: اگر فن هود آشپزخانه آسیب دیده یا نقص داشته باشد، می‌تواند باعث کاهش قدرت مکش شود. فن ممکن است خراب شده باشد، سرعت چرخش آن کاهش یابد یا عملکرد آن به دلیل عوامل مختلف دچار مشکل شود. در این صورت، تعمیر یا تعویض فن ممکن است لازم باشد.
 5. نصب نامناسب: نصب هود آشپزخانه به طور نادرست می‌تواند باعث مکش ضعیف شود. عواملی مانند ارتفاع نامناسب نصب، فاصله نامناسب از اجاق یا اشتباهات در اتصالاتهود به لوله‌های خروجی می‌تواند دلیل مکش نامناسب باشند. در این صورت، نصب مجدد و تنظیمات صحیح می‌تواند مشکل را برطرف کند.

سوالات متداول

۱. هود بیمکث چگونه کار می‌کند؟
هود بیمکث یک سیستم جذب و تصفیه هوا است که بوها، دود و گرد و غبار را از آشپزخانه شما برداشت می‌کند. هوای آلوده از طریق فیلترهای مخصوص عبور کرده و سپس هوای تمیز به بیرون دفع می‌شود.

۲. چگونه می‌توانم مشکلات رایج هود بیمکث را تشخیص دهم؟
مشکلات رایج هود بیمکث می‌توانند شامل کاهش کارایی، عدم کارکرد فن، صدای غیرعادی، عدم جذب بو و دود و مشکلات مربوط به نصب و اتصالات باشند. بررسی دستیابی به دفترچه راهنما و راهنمایی های تعمیراتی کمک خوبی است.

۳. آیا می‌توانم هود بیمکث خود را تعمیر کنم؟
بسته به مشکل موجود، ممکن است بتوانید مشکلات ساده را خودتان برطرف کنید. اگر از تجربه تعمیرات قبلی برخوردار نیستید، بهتر است به یک تکنسین مجرب مراجعه کنید. برخی مشکلات هود بیمکث نیاز به دانش فنی و تجهیزات ویژه دارند.

۴. چگونه می‌توانم فیلترها را تمیز کنم؟
بیشتر هودهای بیمکث دارای فیلترهای قابل شستشو هستند. شما می‌توانید فیلترها را با آب و مایع ظرفشویی ملاحظه نمایید. قبل از شستشو، دستورالعمل‌های تولیدکننده را مطالعه کنید و از استفاده از مواد شیمیایی سخت خودداری کنید.

 

برای تعمیر هود اخوان و تعمیر هود داتیس و تعمیر هود کن در کرج با ما  در تماس باشید.

ارکوسرویس برای تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان در خدمت شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

یک نظر بدهید