تعمیرفرmaxدر کرج

 در تعمیر فر, تعمیر هود

تعمیرفرmaxدر کرج

دراین مقاله ما به تعداد زیادی از مشکلات رایجی که برای فر max اتفاق می افتد می پردازیم.تعمیرفرmaxدر کرج

1-بسته نشدن در

اگر در فر شما براحتی بسته نمی شود مراقب باشید چرا که باعث نوسانات گرمایی و اختلال در دستگاه می‌شود.شما در اولین مرحله باید واشر درزگیری را بررسی کنید!اگر واشر هود شماسوخته یا خراب شده باشد، لازم است آن را تعویض کنید. برای بررسی های بیشتر پیچ در را شل کنید سپس چندبار آنرا باز و بسته کنید و دوباره ببندید،حتما مراقب باشید فاصله زیادی نداشته باشند در این صورت اگر مشکلاتتان حل نشد باما تماس بگیریدآیا سرویس تعمیرفرmaxدر کرج به سرعت پاسخگوی شمااست.

 

2.بررسی ترموستات فر

اگر فرشما گرم یا سرد می شود و نمی تواند گرمای لازم را تولید کند،ممکن است مشکل  از ترموستات باشد،ترموستات بخش اصلی کنترل پنل است مثلا بخش المان پخت و پز و کباب پزرا از طریق اتصالاتی که برق آن المنت‌ها را تامین می‌کنند و به دما حساسند تنظیم می‌کند.کم پیش می‌آید تنها ترموستات مقصر نوسانات دما باشد. بعد از آن به کمک مولتی متر اتصالات ترموستات را بررسی کنید تا ببینید مشکلی در رسانندگی دارد یا نه.

اگر در پشت ترموستات پیچ تنظیم وجود دارد این یعنی که شما با کمک دماسنجی دقیق می‌توانید آن را دوباره درجه‌بندی کنید. بعضی از ترموستات‌ها به شما اجازه می‌دهد که درجه‌بندی را تا  ۵۰ درجه فارنهایت تغییر دهید.تعمیرفرmaxدر کرج به کمک آریا سرویس

 

3.سنسور دما

خیلی از مشتری ها از سردبودن دمای فر خود می گویندکه بخاطر  به خاطر سنسور دما می باشدکه که در اجاق‌های مدرن همچون ترموستات دمای فر را تنظیم می‌کند.

سنسور کجا قرار دارد؟

داخل فر و نزدیک المنت کباب‌پز قرار دارد.

در فر های جدید خطاها به صورت کد نمایش داده می شوند،شما کد را با دفترچه تطبیق دهید نگاه کنید یا به وب‌سایت کارخانه سر بزنید تا میزان مقاومت صحیح دمای فر را بفهمید.

پس از این مرحله فر را از دوشاخه بکشید.

برای آگاهی از میزان درست مقاومت سنسور از مولتی متر استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تعمیرفرکن درکرجتعمیرفرکن درکرج