تعمیر اجاق گاز عالیستان در کرج و تهران

سرویس اجاق گاز عالیستان درکرج و تهران

چند نکته مهم درباره اجاق گاز عالیستان :

  • اگر که روغن و چربی و یا مواد غذایی که در حال پخت هستند بر روی اجاقگاز عالیستان ریخته شود و قصد داشته باشید آن را تمیز نمایید میتوانید از جوش شیرین و نمک استفاده نمایید به صورتی که جوش شیرین و نمک را در آب حل کرده و بعد از آن به کمک دستمالی که زبر نباشد شروع به تمیز کردن مواد کنید و با دستمالی دیگر آن را خشک کنید.
  • شیشه اجاق گاز را میتوانید با دستمال مرطوب نرم یا یک روزنامه مرطوب پاک کنید فقط در هنگام پاک کردن شیشه اجاق گاز مراقب باشید شیشه نشکند.
  • همیشه اجاق گازی را تهیه کنید که دارای ترموکوپل باشد چونکه امنیت بالاتری دارد و باعث میشود به خاطر سر رفتن مایعات سر رفتن مایعات گاز نشت پیدا نکند.

 

تعمیر اجاق گاز در تهران

 

تعمیرگاه مجاز تعمیرات اجاق گاز در آریا سرویس

تعمیر اجاق گاز عالیستان در کرج و تهران

آریا سرویس به عنوان یکی از تعمیرگاه های مجرب و معتبر و با داشتن سرویسکاران و تعمیرکاران حرفه ای در سطح شهر کرج و تهران، آماده ی ارائه سرویس به مشتریان می باشیم.

برخورداری از سالها تجربه ی مفید و کادر فنی مجرب و آزموده باعث شده تا بتوانیم بیشتر از گذشته رضایت متقاضیان را به دست آوریم.

برای تعمیر اجاق گاز عالیستان  کافی است که با شماره های موجود در سایت ما تماس حاصل فرمایید و نوع دستگاه خودتان و آدرس محل خودتان را اعلام نمایید.

در کوتاه ترین زمان ممکن یکی از تعمیرکاران ما در محل شما حضور پیدا میکنند.

در صورتی که اجاق گاز شما دچار اختلال و مشکل شده باشد، خودتان اقدام به دستکاری آن نکنید. ما در کوتاه ترین زمان مشکل به وجود آمده شما را رفع خواهیم کرد.

 

مشکلات متداول اجاق گاز و فرگاز  عالیستان  که نیاز به تعمیرات دارند :

  1. روشن نشدن شعله اجاق گاز 
  2. پخش شدن دود در هنگام کار کردن شعله اجاق گاز
  3. خاموش بودن فر تو کار اجاق گاز
  4. جرقه نزدن فندک اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز عالیستان در کرج و تهران

این پست توصیه می شود

نظرات