تعمیر هود سینجر

برای تعمیر هود سینجر و تعمیر اجاق گاز سینجر از شرکت آریا سرویس کمک بخواهید

شرکت آریا سرویس افتخار این را در نصب، تعمیر و سرویس انواع هود با برندهای مختلف ایرانی و خارجی داراست.

هود دارای بدنه ،فیلتر، فن ،موتور،خرطومی می باشد.

فیلتر هود دو نوع می باشد:فیلتر ذغالی و فیلتر آلومینیومی

روش تمیز کردن فیلتر هود سینجر:

 

 

 

۱- ابتدا فیلتر را از هود جدا کنید، آنها را داخل ظرف گودی قرار دهید، محلول ضد عفونی کننده را درون ظرف بریزید تا روی فیلترها را بپوشاند، سپس ظرف را درون کیسه پلاستیکی قرار بدهید و بگذارید تا ۱ ساعت همان جا بماند، سپس فیلترها را از ظرف خارج کرده و با آب بشویید.

 

۲-پنجره فلزی ای که چربی هارا به خود می گیرد در آب ولرم دارای مواد از بین برنده چربی مثل پودر ماشین لباسشویی خیس کنید سپس به وسیله یک برس برس هر ۲ طرف آن را بشویید و قبل از متصل کردن مجدد  کاملا خشک کنید.

 

۳- درون  یک قابلمه آب بریزید و آن را روی حرارت بگذارید تا به نقطه جوش برسد و سپس به آرامی نصف فنجان جوش شیرین را در آب بریزید. جوش شیرین را یکباره در آب نریزید ابتدا یک قاشق بریزید، کمی صبر کنید تا گاز ایجاد شده از طریق جوش شیرین از بین برود و سپس قاشق بعدی را اضافه کنید.فیلتر را در آب قرار بدهید .پس از گذشت چند دقیقه  و تغییر رنگ آب جدا شدن چربی ها را از فیلتر خواهید دید. پس از تمیز شدن فیلتر هود  آن را با آب داغ بشویید.

 

۴-سینک آشپزخانه (یا یک ظرف دلخواه) را با آب جوش پر کنید. سپس به مقدار مورد نیاز  مایع ظرفشویی در سینک  یا ظرف مورد استفاده ریخته و پس از گذشت مدتی به اندازه یک چهارم فنجان جوش شیرین به مایع اضافه کنید. سپس پس  از چند دقیقه فیلتر هود کثیف  را در محلول گذاشته و  ۱۰ دقیقه صبر کنید. سپس فیلتر را برداشته و با فرچه به خوبی تمیز نمایید. در آخر فیلتر را با آب  شسته و با پارچه  آن را خشک نمایید.

 

 

 

 

 

 

این پست توصیه می شود

نظرات