تعمیرات لاجرمانیا

نمایندگی تعمیرات لاجرمانیا

 

لاجرمانیا

کارخانه ایتالیایی Bertazzoni La Germania نسل جدیدی از دستگاه های پخت و پز را برای خانواده های قرن ۲۱ ارائه می نماید.

کارایی و عملکرد به گونه های متفاوت با هم ترکیب شده اند تا پاسخ گوی سلیقه های متفاوت و متناسب با آنها گردند.

اجاق گاز های مبله ، اجاق های توکار ، فرهای توکار و هودهای لاجرمانیا با ۲۴ ماه گارانتی و ۵ سال ضمانت تامین قطعات ، گستره وسیعی از انتخاب را پیش روی شما قرار می دهند.

اجاق ها حاوی صفحه ای یک تکه هستند و برای انطباق با آشپزخانه های مدرن طراحی شده اند. ارتفاع این اجاق ها برای نصب صحیح در آشپزخانه شما قابل تغییر و تنظیم می باشد.

این اجاق ها که با طراحی مهندسی و بدنه ای مقاوم جهت پاسخگویی به نیازهای آشپزخانه های مدرن طراحی شده اند، دارای ظاهری بی نقص بوده و در عین حال به راحتی نیز کار پخت و پز را انجام می دهند.

نمایندگی لاجرمانیا در تهران و کرج

آریا سرویس با تکنسینهای مجرب ، متعهد و متخصص در ارتباط با تعمیرات  محصولات لاجرمانیا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشند . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

نکته قابل ذکر این است که کلیه خدمات لاجرمانیا با فاکتور رسمی لاجرمانیا ارائه میشود و تعمیرات لاجرمانیا شامل ۱۲ ماه ضمانتنامه رسمی می باشد.

تعمیرات تخصصی محصولات لاجرمانیا را با قطعات فابریک با ما تجربه کنید.

آریا سرویس نمایندگی تعمیرات لاجرمینا

در صورت  تماس با نمایندگی های لاجرمانیا در تهران و کرج مشاوره رایگان انجام مشود تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل رفع گردد .

این پست توصیه می شود

نظرات